
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Leon
Sportstourer 1.5 eTSI Style Business Intense
€ 33.950202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 februari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.290 |
Omschrijving
In deze zakenauto mag je gezien worden. Onderweg én bij de klant. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Ondanks zijn zuinigheid, levert de benzinemotor van deze SEAT uitstekende prestaties. De comfortstoelen geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met het digitale dashboard kan je de cockpit-interface naar jouw voorkeur instellen. Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heb je er geen omkijken meer naar! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Deze auto gaat met je in gesprek. Hij vertelt met behulp van remote services alles over de status van diverse onderdelen en laat zich desgevraagd ook activeren. Gewoon via je smartphone. Laat je onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem en ook het full map navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur en met spraak. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. De uitrusting van deze auto is met automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
De SEAT Leon Sportstourer is jouw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor jou de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om je voor gevaarlijke situaties te behoeden. Bij de veiligheidssystemen van deze SEAT hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem is altijd alert. Over de rijstrooklijntjes gaan is er niet bij. Ook als jouw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we jouw interesse gewekt? Deze Leon Sportstourer staat nu voor je klaar, je bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we je ook meteen over de financieringsvormen die we je kunnen aanbieden. Bel je ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: jul. 2024 - 2026
Referentienummer: 222942
Productienummer: 222942
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 644 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Aanvullende garantielabels: SEAT Approved Occasion
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.316 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
Opties
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Donau 1202491 BC Den Haag

















