

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 september 2008 |
| APK | 26 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.759 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 418 - € 437 |
Omschrijving
Seat Leon 2.0 TDI 170 PK FR
ingeruild van een vaste klant die deze in 2017 bij ons heeft aangeschaft en elk jaar netjes onderhoud heeft uitgevoerd waardoor deze Leon nog in zeer goede staat is. Recent gedaan condensor remschijven en blokken en distributieriem. Word afgeleverd incl nieuwe apk
WIJ ZIJN EEN ALLROUND AUTOBEDRIJF WAT GESPECIALISEERD IS IN AUDI VOLKSWAGEN SEAT EN SKODA . OOK HEBBEN WIJ EEN EIGEN WERKPLAATS WAAR WE ALLE REPARTIES EN DIAGNOSES KUNNEN UITVOEREN ! #ONS MOTTO KOOP EEN AUTO BIJ EEN AUTOBEDRIJF DIE DEZE OOK KAN REPAREREN#
Wij hanteren geen afleveringskosten. Als u nog meer zekerheid wilt hebben is het afsluiten van diverse pakketten mogelijk zoals 3 maanden basis garantie en 6 maanden ggg garantie incl onderhoudsbeurt voor een geringe meerprijs mogelijk. Graag voor bezichtiging een afspraak maken ivm de drukte zodat we tijd voor u kunnen vrijmaken (alvast bedankt hiervoor) (hoewel alle zorg is besteed aan het samenstellen van deze advertentie zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele onjuiste informatie er kunnen dus geen rechten aan deze advertentie worden ontleend)
LET OP de verkoop is op afspraak geopend via de mail info@tjalma-autos.nl of 0624633481 0511482264
- Kenteken: 67-GSZ-4
- Merk: Seat
- Model: Leon
- APK tot: 26-11-2026
- Tellerstand: 352711 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1968 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BMN
- Vermogen: 125 kW / 170pk
- Ledig gewicht: 1306 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Hoogte: 1459 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 418 - 437 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- Led lampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Aux aansluiting
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geen rokersauto
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Stoel verwarming
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Afleverpakketten
3 maand Basis garantie - €299,-
3 maanden garantie incl nieuwe APK informeer naar de voorwaarden
6 maand Multipart garantie - €499,-
6 maanden garantie incl nieuwe APK en kleine beurt informeer naar de voorwaarden
WIJ ZIJN EEN RDW ERKEND BEDRIJF EN GESPECIALICEERD IN VW AUDI EN SEAT OCCASIONS EN ZIJN AANGESLOTEN BIJ DE NATIONALE AUTOPAS! KIJK OP WWW.TJALMA-AUTOS.NL VOOR EEN VOLLEDIGE FOTOREPORTAGE.
Wij hanteren geen afleveringskosten.
Als u nog meer zekerheid wilt hebben is het afsluiten van 6 maanden garantie en een onderhoudsbeurt voor een geringe meerprijs mogelijk.
Graag voor bezichtiging een afspraak maken ivm de drukte zodat we tijd voor u kunnen vrijmaken (alvast bedankt hiervoor)
(hoewel alle zorg is besteed aan het samenstellen van deze advertentie zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele onjuiste informatie er kunnen dus geen rechten aan deze advertentie worden ontleend)
LET OP IVM COVID19 op afspraak geopend via de mail info@tjalma-autos.nl of 0624633481 0511482264
Tjalma Auto's BV
Meester WM Oppedijk van Veenweg 30
9251GA Burgum
0511 482264
info@tjalma-autos.nl
www.tjalma-autos.nl


Klokje Rond: Seat Leon 1.9 TDI (2006)
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.768 x 14.590 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.306 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.901 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Tjalma Autos
Oppedijk Van Veenweg 309251 GA Burgum




















































