
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Leon
Sportstourer 1.5 TSI e-Hybrid FR Business / €3.000 euro fiscaal in prijs verlaagd
€ 36.950202510 km
€ 36.950
€ 30.624excl. BTW
| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 10 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
- Das WeltAuto
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juli 2025 |
| APK | 30 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 39.860 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Gründlichkeit met temperament: het kan. Seat. auto emocion. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals jij kilometer na kilometer zult merken. De verlichting van de koplampen geeft het gevoel dat het altijd dag is. De slimme matrix LED-technologie past zich aan bij tegenliggers, zonder verlies van lichtkwaliteit. Bij de uitrusting van deze SEAT horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Een gevisualiseerd overzicht van alle belangrijke functies wordt geleverd door het digitale dashboard. Met de achteruitrijcamera zie jij precies wat er achter de auto gebeurt. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. De file assistent verzacht het fileleed door automatisch veilig afstand te houden tot de voorligger en zo nodig zelfs te stoppen als de rij tot stilstand komt. Ook heerlijk simpel is de elektrisch inklapbare trekhaak. Natuurlijk behoren dashboard met spraakbediening, connected drive services, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur en DAB ontvangst ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Deze SEAT is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met je voorligger dreigt. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat je deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan je zien, dan vertellen we je meteen welke financieringsvormen we je eventueel kunnen bieden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- File assistent
- Trekhaak uitklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarming/(koeling)
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe stoffen bekleding
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Pack Safe Drive (actieve noodgeval assistent, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Matrix led koplampen)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: jan. 2025 - 2026
Referentienummer: 718551
Productienummer: 718551
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 522 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. koppel | 350 Nm |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| CO2-uitstoot | 9 g/km |
Opties
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Donau 1202491 BC Den Haag











