

SEAT Ibiza
1.0 EcoTSI 95pk Style Connect PDC NAVI LMV
€ 6.8452015169.292 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 december 2015 |
| APK | 19 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.530 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Constructiejaar: 2015-12
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Om uw auto in een "Beregoede" staat af te leveren, rekenen wij € 999,= afleverkosten. De auto krijgt een afleverbeurt conform schema, een nieuwe APK keuring, en 12 maanden (inter-) nationale pechhulp!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.690 x 1.430 mm |
| gewicht | 995 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Inhoud bagageruimte | 292 - 847 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 1.071 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 97 g/km |
| Energielabel | A |





