

SEAT Ibiza
Style Plus Inclusief €2000,- inruilvoordeel | Parkeersensoren achter
€ 21.990202610 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2026 |
| APK | 28 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.990 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Profiteer nu van €2.000 inruilpremie! Heeft u niets in te ruilen, vraag dan naar de mogelijkheden! De prijs is gebaseerd op basis van de inruilpremie. In Spanje vinden ze dat autorijden te maken heeft met gevoel. Maar dan wel met solide techniek onder de motorkap. Seat dus, auto emocion. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Zijn compacte motor geeft deze SEAT uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Tot de uitrusting behoren ook LED koplampen, zwarte hemelbekleding en LED-achterlichten. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger van dit audiosysteem. Ook streamen vanaf uw telefoon doet u makkelijk via de bluetooth connectivity. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Als bestuurder van deze SEAT bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze SEAT u om veiliger te rijden. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. In deze SEAT vinden we verder een alertheidssysteem, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem. We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze Ibiza aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 729243
Productienummer: 729243
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 784 km
Laadvermogen: 355 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Rijklaargewicht: 1144 kg
Interieur: Bekleding stof ''Aurora''
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.000 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.780 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.044 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.399 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |





