

SEAT Ibiza
1.0 TSI FR Cruise Navi PDC Xenon
€ 12.750201682.291 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2016 |
| APK | 5 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.840 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Garantie: 12 maanden BOVAG garantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.066 x 1.693 x 1.428 mm |
| gewicht | 1.009 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 292 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 1.046 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |





