
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Ibiza
TSI 110PK DSG STYLE CONNECT NAVI TREKHAAK/CRUISE/CARPLAY
€ 9.745201597.658 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 december 2015 |
| APK | 21 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.625 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Stoerder en sportiever. Mooier en leuker, dat is de Seat Ibiza.
Deze Seat Ibiza betreft een mooie uitvoering compleet met vele opties en extra's : Volledig origineel instrumentenpaneel Origineel audio/multimedia/bluetooth, App-Connect (Apple Carplay & Android Auto). Parkeersensoren achter, cruise control, automatische airco, comfortstoelen, multifunctioneel leder sportstuur, Lichtmetalen velgen, inklapbare spiegels, etc..
Kijk voor meer informatie op de website van autobedrijf Heijne www.autovoorraad.nl Tel:020-4973274
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Digital Audio Broadcasting
- Multimedia
- Multimedia systeem
Interieur
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Stop & go
Overige
- Bluetooth
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- unikleur/pastel
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2015 - jan. 2016
Modelcode: 6J1
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 247 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Heijne occasion dealer Lijnderdijk 83 1161KD ZWANENBURG, NL 0204973274 http://www.autovoorraad.nl info@autovoorraad.nl
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf Heijne is een BOVAG occasion dealer met een topselectie jong gebruikte auto`s deze zijn: 100% onderhouden met duidelijke historie, gegarandeerde kilometerstanden, BOVAG garantie en altijd scherp geprijsd. Uw huidige auto ruilen wij graag in! Ook zijn wij gespecialiseerd in het financieren van u nieuwe aankoop dit zowel voor de particuliere klant of Financial-lease voor de (startende) ondernemer en zzp’er. Dit tegen de meest gunstige voorwaardes en laagste rente tarieven. Optioneel kunt u kiezen voor het Heijne Afleverpakket €695-. En ook na aankoop kunnen wij u van dienst blijven zijn in onze eigen werkplaats. Bekijk onze voorraad jong gebruikte auto`s op de website van Autobedrijf Heijne op www.autovoorraad.nl of kom langs voor een bezichtiging in onze showroom in Zwanenburg. Tel 020-4973274 WhatsApp: 0640049905 Mail: info@autovoorraad.nl
Wij doen er alles aan om de informatie op onze website zo compleet en kloppend mogelijk te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleent.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.690 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.040 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 292 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 1.022 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Heijne Occasion dealer
Lijnderdijk 831161 KD Zwanenburg











































