
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
SEAT Ibiza
1.0 TSI 95pk FR Connect 5Drs Pano.Dak *Black Optik* Leder/Alcantara 17inch LM Xenon/LED *NL auto* 1e eigenaar!

SEAT Ibiza
1.0 TSI 95pk FR Connect 5Drs Pano.Dak *Black Optik* Leder/Alcantara 17inch LM Xenon/LED *NL auto* 1e eigenaar!
€ 11.850201686.663 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2016 |
| APK | 2 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.645 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
In keurig nette staat verkerende Seat Ibiza 1.0 EcoTSI 70kw/95pk FR Connect 5-Deurs Handgeschakeld. Betreft een originele Nederlandse Ibiza. Afkomstig van de 1e eigenaar. Met origineel 86663km Tellerrapport aanw. Af-fabriek gespoten in de prachtige kleur Nevada Wit Pearl Metallic. Goed onderhouden Ibiza. Tevens voorzien van het Black Optik Pak (Spiegels/Velgen lijsten)Verder voorzien van o.a. Climatronic.Stoelverwarming.Elektrisch bedienbaar Panoramadak(Alleen Kantel functie mogelijk, is origineel) Bi-Xenon koplampen.LED dagrijverlichting.LED achterlichten.Seat Sound Premium Soundsysteem.Multi-stuurwiel.Isofix.Full Map Navigatiesysteem.Bluetooth.DAB/FM/Multi-Media.Leder/Alcantara Sporstoelen met rode sticksels.Getinte ramen.2xsleutel aanw.Onderhoudsboekjes aanw.
De genoemde vraagprijs voor deze auto is inclusief een geldige apk van minimaal 3 maanden en poetsbeurt. Tevens heeft de desbetreffende occasion een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad voor aflevering. De nieuwe auto wordt op uw naam overgeschreven en bij inruil krijgt u een RDW vrijwaring van uw in te ruilen auto. Bovenstaande afleverkosten zijn bij de vraagprijs inbegrepen.
Tegen een meerprijs van €750,00 kunt u gebruik maken van het Full-service afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een nieuwe APK, afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, halve tank Euro 98 brandstof, Nazorg (poetsen) en 12 maanden BOVAG garantie.
Voor bedrijfswagens geld een BOVAG garantie termijn van 6 maanden BOVAG garantie!
Voor meer gegevens of beschikbaarheid van de auto, kunt u telefonisch contact opnemen op nummer 0341-360051 of mail naar info@veenhuisen.nl
Tevens zijn wij ook via Whatsapp bereikbaar binnen onze gebruikelijke openingstijden.
Maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:30 en op zaterdag van 8:00 tot 12:30.
Op ons mobiele nummer: 06-39459214.
Bekijk onze website voor een uitgebreide fotoreportage.
.
Disclaimer: Ondanks de zorg die besteed wordt aan een zo correct mogelijke invoer van de gegevens. kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten of onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Onze openingstijden zijn, van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:30 en op zaterdag van 8:00 tot 12:30.
Aanvullende opties en accessoires
- Nevada White (2Y2Y)
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- koplampreiniging
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Upgrade Executive (Panoramisch zonnedak elektrisch bedienbaar) (UEX)
- Upgrade Sound (Audio-installatie) (USO)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2017
Modelcode: 6J5
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Fr connect
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 101 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,8 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket: De genoemde vraagprijs voor deze auto is inclusief een geldige apk van minimaal 3 maanden en poetsbeurt. Tevens heeft de desbetreffende occasion een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad voor aflevering. De nieuwe auto word op uw naam overgeschreven en bij inruil krijgt u een RDW vrijwaring van uw in te ruilen auto. Bovenstaande afleverkosten zijn bij de vraagprijs inbegrepen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.690 x 1.441 mm |
| gewicht | 995 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Inhoud bagageruimte | 292 - 847 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 1.046 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Garagebedrijf van Veenhuisen
Hoge Eng Oost 393882 TM Putten























































