
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Ibiza
1.0 EcoTSI FR Connect Airco Navi PDC
€ 8.9502016131.286 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 juni 2016 |
| APK | 4 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.840 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Houten versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Mistlampen adaptief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Achterbank 1/3 - 2/3
- Airmatic
- aluminium interieur afwerking
- antenne
- APK
- Audio-installatie
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- DAB+
- DAB+ radio
- dagrij-verlichting
- donker getinte ramen
- Extra getint glas
- FR Exterieur
- FR Interieur
- hoofdsteunen actief
- Led verlichting
- Ledverlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- Mistlampen
- Navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio DAB+
- stuurbediening
- Touchscreen
- Traction-control
- USB
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Bedrijfsinformatie
Wij heten u van harte welkom in onze showroom aan Keizersveld 12 te Venray.
Wij zijn gespecialiseerd in onder andere Audi,Cupra,Seat,Skoda,Volkswagen, altijd minimaal 125 occasions op voorraad, bekijk ook onze andere advertenties.
De voordelen van Autobedrijf van den Boom BV:
-Financiering en leasing behoren ook tot onze mogelijkheden; kijk hiervoor op onze website voor alle opties.
-Wij bieden kosteloos 3 maanden garantie op alle voertuigen tot 8 jaar oud of maximaal 150.000 kilometer.
-Wij kunnen u een passend voorstel doen voor een garantiepakket van 6 of 12 maanden.
-Getoonde prijzen zijn meeneemprijzen op basis van geen inruil.
** Voor vragen zijn wij ook via Whatsapp te bereiken op 0478 745140 **
*De uitvoeringsspecificaties van onze occasions zijn met de grootste zorg vermeld; desondanks kunnen fouten nooit volledig worden uitgesloten. Vertrouw daarom niet uitsluitend op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die voor uw beslissing van belang zijn.*
*Om teleurstelling te voorkomen, adviseren wij u vooraf contact op te nemen over de actuele beschikbaarheid van een auto, aangezien wij niet aan reserveringen doen.*
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.690 x 1.430 mm |
| gewicht | 995 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Inhoud bagageruimte | 292 - 847 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 1.046 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van den Boom Autobedrijf
Keizersveld 125803 AN Venray

































