

SEAT Ateca
1.5 FR 150pk | Camera | LED | Climate | Stoelverwarming | Keyless | Cruise | Climate |
€ 19.900201977.974 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 april 2019 |
| APK | 31 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Nu in onze showroom bij AutoStrada Roosendaal: Deze sportieve en veelzijdige SEAT Ateca 1.5 EcoTSI FR. Een perfecte combinatie van sportiviteit, ruimte en efficiëntie!
Deze Ateca is uitgevoerd in de populaire FR-uitvoering, wat zorgt voor een dynamische en sportieve uitstraling met zijn strakke accenten, sportstoelen en hoogwaardige afwerking. Onder de motorkap ligt de soepele en zuinige 1.5 EcoTSI motor, die niet alleen krachtig maar ook verrassend efficiënt is in dagelijks gebruik.
Aan opties geen gebrek! Deze SEAT is onder andere uitgerust met climate control, parkeersensoren, camera, sportstoelen, LED-verlichting en multifunctioneel stuurwiel. Alles wat je nodig hebt voor comfort, gemak en rijplezier is aanwezig.
De handgeschakelde versnellingsbak zorgt daarbij voor een extra betrokken en pure rijervaring, precies zoals liefhebbers dat willen. Dankzij de hoge zit en het praktische SUV-formaat is deze Ateca bovendien ideaal voor zowel stad als lange ritten.
Uiteraard leveren wij deze SEAT Ateca met een nieuwe APK, een uitgebreide gezondheidscheck en garantie, zodat je zorgeloos de weg op kunt.
Wat houdt de AutoStrada Gezondheidscheck in?
Onze gezondheidscheck is een grondige controle van uw auto, uitgevoerd door onze ervaren en deskundige monteurs. Wij inspecteren zowel de binnenkant als de buitenkant van uw voertuig, van het remsysteem tot de motor en van de banden tot de elektronica.
Onze check biedt u de zekerheid dat uw voertuig voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen en optimaal presteert. Wij bij AutoStrada zijn toegewijd aan uw veiligheid en rijplezier. Bezoek ons vandaag nog en ervaar zelf de zorg en aandacht die uw auto verdient!
Kom naar onze showroom voor een onvergetelijke proefrit of neem direct contact met ons op. Bel, mail of Whatsapp ons.
Verkoop:
Duncan Kwee 06-36099701 / Duncan@autostradaroosendaal.nl
Youp Galle 06-29050226 / Youp@autostradaroosendaal.nl
Okke de Waard 06-43666450 / Okke@autostradaroosendaal.nl
www.autostrada.nl
Alle advertenties zijn onder voorbehoud van type-, druk- en zetfouten. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
• Nieuwe APK
• Volledige gezondheidscheck
• Onderhoud indien nodig
• Autostrada garantie
• Reconditionering interieur en exterieur
• RDW Tenaamstelling
• Minimaal 1/4e gevulde brandstoftank
• Aantrekkelijke financieringsvoorwaarden
Constructiejaar: 2019-04
Laadvermogen: 645 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: AutoStrada
Garantie: 3 maanden
Garantie: Bij AutoStrada staan alle occasions rijklaar voor een nieuwe toekomst! Elke occasion wordt bij binnenkomst uitvoerig gecheckt (zie de gezondheidscheck op de website) en direct 100% rijklaar gemaakt voor de volgende gelukkige eigenaar. Alle occasions worden afgeleverd met een nieuwe APK, gezondheidscheck, poetsbeurt, tenaamstelling en 3 maanden garantie. Dit betekent dus dat u direct met uw nieuwe occasion weg kunt rijden zonder te wachten. U zorgt voor de betaling en wij regelen de overschrijvin
Optioneel afleverpakket (€ 1.495): Afleverpakket 2:
Bovenop het ‘gratis geheel rijklaarpakket’:
• Grote onderhoudsbeurt (olie, oliefilter, interieurfilter, luchtfilter, brandstoffilter/bougies)
• Volle tank brandstof
• 12 maanden BOVAG garantie / voor auto’s met een vermogen meer dan 200PK € 1.995,-
• AutoStrada Klantenpas
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
• OPENINGSTIJDEN
Autostrada in Roosendaal is 6 dagen per week geopend. Onze showroom is dagelijks geopend van 08:30 uur tot 17.30uur, op zaterdag tot 16.00uur. Vrijdagavond zijn wij geopend op afspraak! Onze werkplaats is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.00uur t/m 17.00uur.
• DIRECT CONTACT
Wij zijn altijd bereikbaar via telefoon 0165-566744 (tussen 8.00uur en 17.30uur), via Whatsapp op 06-12705798 of per mail op verkoop@autostradaroosendaal.nl. Uiteraard bent u altijd welkom in onze showroom, ook zonder afspraak.
• VOORRAAD
Wij hebben altijd zo een 90 auto’s op voorraad en deze worden allemaal standaard geleverd inclusief een nieuwe APK, volledige gezondheidscheck en garantie. Indien u nog meer zekerheden wilt dan kan dit, kijk hiervoor op www.autostrada.nl.
• SOCIAL MEDIA
Wij zijn zeer actief op Facebook, Instagram en Tiktok en hier wordt onze nieuwe voorraad dan ook als eerste geplaatst. Indien u dus op de hoogte wil blijven raden wij u aan om ons te volgen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.840 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 510 - 1.604 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 156 g/km |
| Energielabel | C |




