
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
SEAT Arona
1.0 TSI 70KW 95PK Xperience Connect,Led Matrix , Virtual cockpit, Keyless, Adaptive cruise, PDC, 18" LMV , Navi,App / smartlink , Bleutooth , DAB+ etc. Dealer onderhouden .

SEAT Arona
1.0 TSI 70KW 95PK Xperience Connect,Led Matrix , Virtual cockpit, Keyless, Adaptive cruise, PDC, 18" LMV , Navi,App / smartlink , Bleutooth , DAB+ etc. Dealer onderhouden .
€ 18.749202364.611 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 januari 2023 |
| APK | 17 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.106 |
Omschrijving
Het is een praktische avonturier, deze SEAT Arona, een auto die in alle situaties zijn mannetje staat. Dit is een dealeronderhouden auto uit 2023, hij heeft een kilometerstand van 64611. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Schouders en onderrug krijgen een VIP-behandeling door de comfortstoelen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard zorgt voor een super functionele display van reisinformatie. Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. U weet het precies, dankzij de parkeersensoren. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Kop aan kont langzaam rijden: dan is afstand houden soms lastig. De file assistent helpt en zorgt automatisch voor veilige ruimte tot de voorligger. Ook als die tot stilstand komt. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Deze SEAT is voorzien van navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
De geavanceerde technologie in deze SEAT is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Deze SEAT Arona blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem , adaptive cruise-control en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk wordt deze auto standaard geleverd met onderhoudsbeurt volgens schema en 6 maanden RD-Techniek Automotive Garantie ( 12 maanden Bovag Garantie tegen €500,- meerprijs).
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- File assistent
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Navigatie-pakket (multimedia scherm middel)
- Ruimtebesparend reservewiel
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- microvezel bekleding
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2022 - mei 2023
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Max. dakbelasting: 75 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Fijnstofuitstoot: 127 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: 6 maanden
Garantie: 6 maanden
Garantie: 15.000 km
Garantie: 6 Maanden Garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG garantie 12 maanden (€ 500): Een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km - nieuwe APK - Airco servicebeurt - 12 maanden BOVAG Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Afleverbeurt & RD-Techniek Garantie 6 maanden (zonder meerprijs): Een onderhoudsbeurt , indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km - nieuwe APK (indien korter dan 6 maanden geldig) - Airco servicebeurt - 6 maanden RD-Techniek Garantie
Productveiligheid
Fabrikant: RD-Techniek Automotive Legolaan 11 9861AT GROOTEGAST, NL 0850160780 http://www.rd-techniek.nl info@rd-techniek.nl
Bedrijfsinformatie
= Bedrijfsinformatie =
- Wilt u vrijblijvend voor vertrek meer informatie over deze auto? bel ons , Whatsapp of stuur een e-mail bericht met het kenteken van de auto en wij maken voor u een video van de auto.
- Wilt u uw auto inruilen? Stuur foto’s via e-mail, zo kunnen wij vooraf al een duidelijke indicatie geven van een bij te betalen bedrag.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten!
Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- Een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften (indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km)
- Nieuwe APK (indien korter dan 6 maanden )
- Een aircoservice
- Standaard 6 maanden RD Techniek garantie (auto's ouder dan 10 jaar 3 maanden garantie)
- 12 maanden Bovag garantie tegen €500,- meerprijs (enkel voor personenauto's tot 8 jaar en max 150.000km)
- Pechhulp 12 Maanden
Inruil van uw huidige auto en financiering is mogelijk.
RD-TECHNIEK Automotive is een jong dynamisch bedrijf gespecialiseerd in het onderhoud / verkoop en reparaties van jong gebruikte auto's uit de V.A.G-groep ( Volkswagen , Audi , Seat , Skoda ) .
We hebben de beschikking over een nieuwe werkplaats met merkspecifieke uitleesapparatuur en gereedschappen .
Wij verzorgen en ontzorgen graag uw mobiliteit.
Openingstijden :
Maandag : Verkoop op afspraak (tussen 13:00-17:00)
Dinsdag t/m Vrijdag van 8:00-17:00
Zaterdag: Verkoop op afspraak tussen ( 9:00 -12:00 )
Buiten de openingstijden een auto bezichtigen ? u kunt gebruik maken van de e-mail assistent op onze website om te informeren naar de eventuele mogelijkheden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 40 x 20 x 30 mm |
| gewicht | 1.119 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.119 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 - 1 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 645 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
RD-Techniek Automotive
Legolaan 119861 AT Grootegast
































































































