
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Arona
1.0 EcoTSI FR Business Connect | Climate control | Apple carplay
€ 25.700202511.123 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2025 |
| APK | 21 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.009 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze SEAT Arona. Deze auto komt uit het bouwjaar 2025. De aandrijving van deze SEAT wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Deze SEAT Arona heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Sportief rijden stelt eisen aan een stevige zitpositie voor rijder en bijrijder. Vandaar de strakke sportstoelen! Ook 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, multifunctioneel lederen stuur, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
Het rijden met deze SEAT wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Deze SEAT Arona blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. U bent mede dankzij hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze SEAT te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Aanvullende opties en accessoires
- kunstlederen interieurdelen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- voorstoelen verwarmd
- afwijkende dakkleur
- aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- chroom delen exterieur
- dak in carrosseriekleur
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- file assistent
- hemelbekleding donker
- multimedia scherm klein
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone entry
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 519 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: Black/red (BZ)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Leaseprijs: full operational lease € 394 p/m (60 maanden, 10.000 km); private lease € 414 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; 12 maanden wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
- Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Wettelijke garantie; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.780 x 1.552 mm |
| gewicht | 1.131 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
Opties
Bochane Eindhoven
Pietersbergweg 275628 BS Eindhoven








































