

SEAT Arona
1.0 EcoTSI Style Automaat !116 PK Carplay Cruise LED Stoelverwarming Line detection
€ 20.950202426.045 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 maart 2024 |
| APK | 20 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.304 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 140 - € 154 |
Super nette Seat Arona, Van de eerste eigenaar, in 100% goede staat en volledig schadevrij! Werkelijk super auto in hele nette uitvoeren.
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze SEAT Arona van het bouwjaar 2024 heeft 26045 kilometer op de teller staan. Een krachtige motor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. De comfortstoelen van deze SEAT Arona staan bekend om hun goede zithouding. Natuurlijk kunt u zonder. Maar waarom? Lekker toch, zo'n verwarmd stuurwiel? Tot de uitrusting van deze SEAT behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Begeef u op de geweldige rit door de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u wenst voor comfort en veiligheid, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Al uw favoriete radiozenders letterlijk onder handbereik: dat kan met audiobediening op het stuur. Met DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en isofix-aansluiting is deze auto helemaal compleet.
De geavanceerde technologie in deze SEAT is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Modeljaar: 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 519 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Pepers Auto's Heegterstraat 26b 5386CP GEFFEN, NL 06-53213923 http://www.pepersautos.nl info@pepersautos.nl
AFLEVERING:
Wij berekenen geen afleverkosten!
Onderhoudsbeurt, APK en aankoopkeuringen voor aankoop zijn mogelijk!
Wij zullen u altijd voorzien van een heldere onderhoudshistorie of kilometerregistratie.
GARANTIE:
U kiest zelf uw garantie! 3 tot 6 maanden volledige garantie mogelijk!
INRUIL:
Inruil is na bezichtiging van uw auto bij ons mogelijk.
RDW - NAP
Wij zijn aangesloten bij de RDW en Stichting NAP.
De kilometerstanden van onze auto's zijn hiermee gegarandeerd en wij kunnen zelf uw nieuwe auto tenaamstellen.
Maak bij voorkeur een telefonische afspraak voor een proefrit of een kijkje in onze showroom.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.780 x 1.530 mm |
| gewicht | 1.131 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |





