

SEAT Arona
1.0 TSI 115PK FR Business Intense CAMERA | NAVI & CARPLAY | TREKHAAK
€ 15.945201862.416 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 april 2018 |
| APK | 1 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 26.210 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Alle technologie in de SEAT Arona is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar komt uit 2018. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Battery low? Even op de draadloze telefoonlader en gaan! Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze SEAT zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Deze SEAT is voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Lijkt deze SEAT u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Voor meer informatie kun je bellen of een WhatsApp-bericht sturen naar 013 590 2432. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag tot 22:00 uur en op zaterdag van 10:00 tot 16:30 uur. Wij helpen u graag verder.
JAMES Autoservice Tilburg is al meer dan 35 jaar een begrip in Tilburg en omgeving. Bezoek onze website www.jamestilburg.nl voor meer informatie over ons bedrijf, ons actuele aanbod, aanvullende foto’s en een 360° video van onze auto’s.
Vraag naar onze aflever- en garantiepakketten.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo volledig en correct mogelijk weer te geven. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen echter geen rechten worden ontleend. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of typefouten in de vermelde gegevens, waaronder opties, accessoires, uitvoering en prijzen.
Modelreeks: 2017 - 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 538 kg
Wielbasis: 257 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 113 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Basiskleur: grijs / zwart
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.138 x 1.780 x 1.552 mm |
| gewicht | 1.087 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | C |




