

SEAT Arona
1.0 TSI Style, Parkeerhulp, Carplay, Cruise
€ 16.450202269.021 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 december 2022 |
| APK | 27 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 27.357 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
De krachtige lijnen van deze SUV springen direct in het oog. Een krachtige motor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. De comfortstoelen van deze SEAT Arona staan bekend om hun goede zithouding. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank.
In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. De elektronische systemen in deze SEAT helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Ook cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
Als bestuurder van deze SEAT bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Modelreeks: jun. 2021 - feb. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 563 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Wheelers Auto B.V. Berenkoog 63 1822BN ALKMAAR, NL 0723031100 http://www.wheelers-auto.nl info@wheelers-auto.nl
Kies uw garantie: ZEKER of ZEER ZEKER
Bij aankoop van een auto bij Wheelers Auto B.V. bieden wij twee aantrekkelijke afleverpakketten. Zo bepaalt u zelf hoeveel zekerheid u wenst.
✅ ZEKER – €595,-
Een compleet afleverpakket voor zorgeloos rijplezier.
NAP Check (gecontroleerde kilometerstand)
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 6 maanden geldig
Wheelers Huisgarantie – 3 maanden
Professionele reiniging (interieur + exterieur)
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
?️ ZEER ZEKER – €995,-
Maximale zekerheid met uitgebreide garantie en 12 Maanden APK.
NAP Check
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 12 maanden geldig
BOVAG Garantie – 12 maanden
Professionele reiniging
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
*Onderhoudsvrij betekent dat binnen de genoemde termijn geen reguliere onderhoudsbeurt nodig is.
Neem contact met ons op voor meer informatie of om direct uw afleverpakket te kiezen!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.780 x 1.530 mm |
| gewicht | 1.107 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |





