

SEAT Arona
1.0 TSI 115pk Xcellence Business Intense
€ 15.950201862.989 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 april 2018 |
| APK | 26 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.099 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Constructiejaar: 2018-04
Laadvermogen: 538 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
Van al onze occasions zijn de getoonde prijzen rijklaar, inclusief tenaamstellingskosten en geldige APK. Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat de gehanteerde advertentietekst licht afwijkt van de opties/accessoires die werkelijk op de auto zitten. Er kunnen derhalve aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Auto Melse B.V. kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en/of meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto waar u interesse in heeft, kunt u contact met ons verkoopteam opnemen!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.130 x 1.780 x 1.540 mm |
| gewicht | 1.087 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 816 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | C |




