

SEAT Alhambra
1.8-20VT Stylance AUTOMAAT|ECC|7-SEATS|NAP|APK|2007
€ 1.4482007347.795 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2007 |
| APK | 26 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.619 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Seat Alhambra 1.8-20V T Stylance 7 persoons Automaat uit 2007 met 347.000 KM Nap aanwezig voorzien van de volgende opties:
ECC voor en achter, Electrische ramen voor en achter, Electrische spiegels, Verwarmde spiegels, LM velgen met goede banden, Roofrails, Mistlampen voor, Cruise Controle, Trekhaak, Nap, Apk
Distributieriem + waterpomp is v.v. bij 333.846 KM
Auto rijdt en schakelt goed
Apk gekeurd 26-02-2027
Prijs € 1.450,-
Inruil mogelijk
Wij van Automotive RMR zijn dagelijks bezig met het inkopen en verkopen van Auto's en Bedrijfswagens wij zijn een universeel autobedrijf gevestigd in Boxtel. Wij zijn RDW Erkend en zijn dagelijk op zoek naar nieuwe voorraad dus kopen graag uw auto op waarbij u te plekke gelijk een vrijwaring krijgt van ons. Ook hebben wij de erkenning om auto's op export te kunnen zetten waarbij u gelijk de mogelijkheid heeft om een export verzekering af te sluiten.
Graag altijd van te voren even bellen omdat wij veel onderweg zijn om nieuwe auto's op te halen en teleurstellingen te voorkomen. Openingstijden van maandag tm vrijdag van 9.00 uur tm 18.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tm 17.00 uur. Zondag enkel op afspraak, buiten onze gewone openingstijden zijn wij ook op afspraak geopend.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Vinacles/Automotive RMR niet aansprakelijke worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder op nummer 06 - 12 11 78 06.
Automotive RMR
Ladonkseweg 4
5281RN Boxtel
Tel. 06 - 12 11 78 06
info@automotivermr.nl
www.automotivermr.nl
Modelreeks: jun. 2004 - jul. 2009
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: GRIJS
CO₂-uitstoot (NEDC): 245 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 330
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.781 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.634 x 1.810 x 1.759 mm |
| gewicht | 1.607 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 852 - 2.610 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Actieradius | 686 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,1 l/100km (1 op 7,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,2 l/100km (1 op 9,8) |
| CO2-uitstoot | 245 g/km |
| Energielabel | F |



