

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 oktober 2010 |
| APK | 13 oktober 2014 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 57.212 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Saab van Aalderen in Lochem is alom in de Achterhoek een begrip in betrouwbaarheid, deskundigheid en service. In onze garage werken uitsluitend gediplomeerde monteurs met jaren ervaring. Zo weet u zeker dat uw auto in goede handen is. Naast onderhoud en technische reparaties voeren wij als erkend reparateur ook schadeherstel en ruitreparaties uit. Verder vindt u bij ons altijd een ruim aanbod aantrekkelijke occasions.
Kortom, met Saab Van Aalderen heeft u één vertrouwd adres voor al uw ‘autowensen’. En niet te vergeten: de zekerheid van de allerbeste service voor een scherpe prijs.
Aanvullende opties en accessoires
- carbonafwerking interieur
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- koplampreiniging
- lendesteunen (verstelbaar)
- Niveauregeling automatisch
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Thuiskomer
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2009 - 2011
Technische informatie
Bandenmaat: 17
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 267 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 242 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 10,1 l/100km (1 op 9,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 14,1 l/100km (1 op 7,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Saab Nederland Postbus 2727 3500 GS Utrecht, NL 030-7670470 saab.nl info@saab.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 154 kW (210 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.800 x 1.498 mm |
| gewicht | 1.635 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 419 l |
| Inhoud brandstoftank | 61 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 603 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,1 l/100km (1 op 7,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| CO2-uitstoot | 242 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Saab van Aalderen b.v.
Larenseweg 557241 CM Lochem



























