

Rolls-Royce Ghost
6.75 V12 Leder Hermes
€ 259.888202274.553 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 522 - € 571 |
Per direct leverbaar – deze indrukwekkende Rolls-Royce Ghost V12 is oorspronkelijk geleverd door Bentley Monaco.
Uitgevoerd in Midnight Black Metallic met een exclusief Hermès Orange lederen interieur, bijpassende oranje pinstripe en elegante white wall banden.
Zeer compleet uitgerust met onder andere:
Voor meer info staan wij u graag te woord, U kunt ons bereiken op nr 013-5452000
Wil je bij de aankoop van je auto een servicepakket? Bekijk de mogelijkheden en meer informatie op onze website onder het kopje "S**ervicepakketten"**.
In samenwerking met onze partners kunnen wij u voorzien van een Financiering of Leasing.
Het inruilen van uw auto is bespreekbaar.
Prijswijzigingen en spel- en zetfouten voorbehouden.
Voor meer informatie kunt u direct contact opnemen met:
Du Parc Luxury Cars & Art
Bedrijfsweg 5
5061 JX Oisterwijk
Telefoon: +31 (0)13 - 5452000
Email: info@duparc.nl
Website: www.duparc.nl
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 330 cm
Interieurkleur: Leder Hermes Orange
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basis
EU verantwoordelijke: Cito Motors Huizingalaan 66 5628 CM Eindhoven, NL 040-2901110 www.citomotors.nl info@citomotors.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 12 |
| Cilinderinhoud | 6.750 cc |
| Max. vermogen | 420 kW (572 pk) |
| Max. koppel | 850 Nm |
| gewicht | 2.490 kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 15,2 l/100km (1 op 6,6) |
| CO2-uitstoot | 347 g/km |
| Energielabel | G |

