We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault gooit hoge ogen qua innovatie en techniek. En dat dan met het Franse gevoel voor vorm en souplesse. Drive for change. Deze auto uit 2011 heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 35000 kilometer. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers.
Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. U bent in deze Renault ook voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Even bellen voor een afspraak en deze Renault staat voor u klaar!
Plankgas Automotive
De Steiger 215
1351 AW Almere
06-51138811
plankgasautomotive@gmail.com
www.plankgasautomotive.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.