

Renault Twingo
1.2 EXPRESSION
€ 1.4992005158.800 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 19 juli 2005 |
| APK | 8 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Wilt u inruilen? Om u een reëel inruilvoorstel te kunnen doen hebben we van u nodig:
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 43 kW (59 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.433 x 1.630 x 1.423 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 795 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.230 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 395 kg |
| Inhoud bagageruimte | 261 - 1.096 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 151 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 689 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |




