

Renault Twingo
1.2-16V Dynamique |AUTOMAAT|AIRCO|CRUISE
€ 4.4282010109.348 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 augustus 2010 |
| APK | 1 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.385 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
De producten van de Franse auto-industrie onderscheiden zich door hun elegante vormgeving en innovatieve technieken. Kijk maar naar deze Renault Twingo. Voor de aandrijving van deze auto zorgt een compacte motor.
Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Wij zijn GS Automotive, hét bedrijf waar u met een gerust hart uw nieuwe occasion kunt kopen. Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring in zowel de universele als merkdealer wereld.
Al onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie, nationale auto pas en hebben geen schade verleden. Alle getoonde prijzen zijn inclusief BTW / BPM en exclusief afleverkosten tenzij anders vermeld. Wij bieden diverse afleverpakketten aan. Kijk op https://gsautomotive.nl/aflevering-en-garantie/ of vraag hiervoor naar de mogelijkheden. Hoewel onze advertenties zorgvuldig zijn opgesteld, kunnen er geen rechten aan ontleend worden. Actieprijzen, prijswijzigingen en typfouten voorbehouden.
Graag verwelkomen wij u in onze showroom aan de Lage dijk 15 te Helmond. Stap eens vrijblijvend binnen en laat u verassen door ons ruim assortiment aan nette occasions. Mocht onverhoopt de gewenste occasion er niet tussen staan kunnen wij in ons grote netwerk altijd de juiste occasion vinden voor u.
Met vriendelijke groet,
Nick de Gilde & Dolf Scholten
GS Automotive
Lage dijk 15
5705 BX Helmond
0492 - 700 250
info@gsautomotive.nl
Modelreeks: 2007 - 2012
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 452 kg
Wielbasis: 237 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 107 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.654 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,9 m |
| gewicht | 923 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.375 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 230 - 951 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | C |



