

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2020 |
| APK | 26 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.695 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
AFLEVERPAKKETTEN
Om onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn, werken we bij Hans Jongerius met verschillende occasion afleverpakketten en garantievormen:
AFLEVERPAKKET 1 (meest gekozen)
VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 895,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:
Auto's ouder dan 1 jaar
12 maanden Bovag garantie
Technische inspectie
Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
Nieuwe APK
Volledig poetsen en reinigen
€ 25,- brandstof
Hans Jongerius Privilege Pas incl. gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
AFLEVERPAKKET 2
VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 395,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:
Auto's tot 1 jaar oud en max 20.000 km
Resterende fabrieksgarantie minimaal 1 jaar
Technische inspectie
Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
APK minimaal 2 jaar geldig
Volledig poetsen en reinigen
€ 25,- brandstof
Hans Jongerius Privilege Pas incl. gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
AFLEVERPAKKET 3
Zonder meerprijs leveren wij uw nieuwe auto af in de staat zoals gezien en bereden
Geldige APK
Aanvullende opties en accessoires
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- telefoonintegratie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2021
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 442 kg
Wielbasis: 249 cm
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- AFLEVERPAKKET 3 (inbegrepen):
Zonder meerprijs leveren wij uw nieuwe auto af in de staat zoals gezien en bereden
Geldige APK - AFLEVERPAKKET 1 (meest gekozen) (€ 895 meerprijs):
VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 895,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:
Auto's ouder dan 1 jaar
12 maanden Bovag garantie tot 20.000 km
Technische inspectie
Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
Nieuwe APK
Volledig poetsen en reinigen
€ 25,- brandstof
Hans Jongerius Privilige Pas incl. gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "AFLEVERPAKKET 3"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl


Renault Twingo vs. Peugeot 108 - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 54 kW (74 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.541 mm |
| Draaicirkel | 8,8 m |
| gewicht | 889 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.331 kg |
| Inhoud bagageruimte | 219 - 980 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,7 s |
| Actieradius | 795 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Hans Jongerius Woerden
Touwslagersweg 163449 HX Woerden























