

Renault Twingo
1.2 Acces|Nieuwe apk|
€ 1.4502008242.257 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 januari 2008 |
| APK | 31 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Deze Française weet u te verleiden. Want Renault combineert soepele styling met formidabele innovatieve techniek. Inderdaad: Drive for change. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Renault Twingo. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/65 R14
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 237 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
We zijn bereikbaar op: verkoop@suzukikroon.nl en telefonisch en / of op whatsapp op: 06-21814873 Richard Kroon
Per mail, telefoon of app kunnen wij u alles vertellen over uw gewenste auto.
Wij doen er alles aan om alle informatie juist te plaatsen, maar bij onjuistheden of verkeerde informatie zoals acessoires kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Bij de aanschaf van de auto dient u de auto zelf te controleren op alle accessoires of het ontbreken hiervan zelfde geldt ook voor eventuele zichtbare schades op de auto.
Onze auto's zijn geprijsd op basis van meeneemprijs, dit is met minimaal 1 maand geldige APK en gebreken garantie. Wij bieden optioneel verschillende afleverpakketten aan waarmee u de auto naar wens kan laten klaar maken.
Extra Garantie van tot 2 of 10 jaar van de leeftijd van de auto worden via een verzekering www.vakgarage.nl/diensten/vakgarant-autoverzekering afgesloten vraag naar de voorwaarden of kijk op de site.
-Basis afleverpakket = € 250,-
-Kroon afleverpakket = € 495,-
-Premium afleverpakket = € 950,-
-Premium + afleverpakket (alleen voor Suzuki)= € 995,-
Zie de foto in de advertentie voor de uitgebreide toelichting over onze verschillende afleverpakketten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 43 kW (59 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,9 m |
| gewicht | 900 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.345 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 230 - 951 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |



