

Renault Twingo
SCe 75 Collection | AIRCO |
€ 10.945202026.398 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 oktober 2020 |
| APK | 22 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.395 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Modelreeks: 2019 - 2021
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 442 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Bekleding stof 'Noir Eclipse'
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
*Zie garantievoorwaarden
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 54 kW (74 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.541 mm |
| Draaicirkel | 8,8 m |
| gewicht | 889 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.331 kg |
| Inhoud bagageruimte | 219 - 980 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,7 s |
| Actieradius | 795 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | C |



