

Renault Twingo
1.2-16V Night & Day | SCHUIF-KANTEL | AIRCO |
€ 3.7502009137.770 km
Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Extra licht door glazen dakhemel
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 oktober 2009 |
| APK | 9 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Op zoek naar een kleine auto? Bekijk dan onze Renault Twingo van 2009 eens.
Een leuke en goed onderhouden auto voorzien van een zuinige 1.2 benzinemotor met 4 cilinders en 77pk.
De auto is zowel optisch als technisch in goede staat en heeft een schoon en fris interieur. In deze auto is NIET gerookt.
Deze Twingo beschikt o.a. over centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, een schuif-kantel dak en airco.
Onze verkoopprijs betreft een meeneemprijs, maar de auto wordt standaard afgeleverd met minimaal 6 maand APK, een vloeistoffencheck en de onvermijdbare kosten zoals tenaamstelling etc.
Daarnaast kunt u ervoor kiezen een vertrouwd op weg afleverpakket a €750.- bij deze occasion te nemen, bestaande uit:
- 3 maanden / 5.000km Bie Olthof garantie op draaiende delen van motor, koppeling en versnellingsbak;
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift;
- Nieuwe APK;
- Complete poetsbeurt;
- Minimaal een ¼ tank brandstof;
- (Navigatie update niet inbegrepen);
- (Elektrische of Hybride auto's worden met 1 laadkabel afgeleverd, tenzij er 2 laadkabels aanwezig zijn).
Modelreeks: sep. 2008 - aug. 2009
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 237 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 5
Algemene staat: goed
Fabrikant: Bie Olthof Collenstaartweg 7 7443RM NIJVERDAL, NL 0548611355 http://www.bie-olthof.nl info@bie-olthof.nl
Heeft deze occasion uw interesse gewekt? Bekijk dan de volledige fotogalerij op onze website!
Bie Olthof is een universeel BOVAG autobedrijf, sinds 1988. Uw verkopers zijn Ian en Rinke, heren met beide benen op de grond. Leer ons kennen in 2 minuten door het volgende filmpje: https://www.bie-olthof.nl/video/show. Wij zijn een familiebedrijf met ruim 20 medewerkers en verzorgen complete mobiliteit, van werkplaats tot verkoop en van tanken tot autowassen.
Wilt u liever uw nieuwe auto financieren? Geen probleem! Er zijn verschillende mogelijkheden die we graag met u bespreken. Tot ziens in Nijverdal! Met vriendelijke groet, Ian en Rinke!
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is autobedrijf Bie Olthof niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 57 kW (78 pk) |
| Max. koppel | 107 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.660 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,9 m |
| gewicht | 930 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 230 - 951 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 701 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | C |



