
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Trafic
2.0 dCi 120pk L1 H1 Airco
€ 11.9502021158.043 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 27 december 2021 |
| APK | 31 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.296 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Niveauregeling automatisch
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2019 - dec. 2021
Cabine: enkel
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.129 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 310 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Derks Bedrijfswagens B.V. Belgenlaan 7 5406XN UDEN, NL 0413241040 http://www.derksbedrijfswagens.nl verkoop@derksbedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Let op !! Al onze prijzen zijn exclusief BTW, mits anders vermeld in de advertentie !!
Derks Bedrijfswagens heeft een ruim aanbod bedrijfswagens: bestelbussen, koel- en vrieswagens. Alle merken en modellen. Nieuwe en (jong) gebruikt. We hebben zelfs elektrische vrachtfietsen met het laadvolume van een kleine bestelauto.
Daarnaast hebben we twee eigen werkplaatsen, waar alle type bedrijfswagens terecht kunnen. Al ruim 30 jaar verzorgen wij hier onderhoud, reparatie en de APK. En wij hebben al even lang ervaring in het aanpassen, in- en ombouwen van bedrijfswagens.
Door vijf eenvoudige stappen helpt Derks Bedrijfswagens u bij het verwerven van de ideale bedrijfswagen voor uw onderneming:
Stap 1. Selecteer de bedrijfswagen die past bij de onderneming;
Stap 2. Maak de bedrijfswagen compleet met opties en accessoires die wij ook kunnen monteren;
Stap 3. Kies de gewenste aanschafvorm: Kopen, Financial Lease, Operarional Lease, Shortleasen en Huren;
Stap 4. Sluit indien gewenst een bedrijfswagenverzekering bij ons af;
Stap 5. Laat het onderhoud over aan onze gecertificeerde werkplaatsmedewerkers.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.960 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.706 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.835 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 1.428 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 188 g/km |
Opties
Derks Bedrijfswagens B.V.
Belgenlaan 75406 XN Uden





