
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Trafic
2.0 dCi 145 L2H1 Comfort AIRCO CRUISE CAMERA
€ 19.990202164.300 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 15 november 2021 |
| APK | 31 juli 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.329 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Zeer nette 3-persoon Renault Trafic automaat met dubbele schuifdeur! De aandrijving komt voor rekening van een 2.0 145PK dieselmotor en een automatische transmissie. Ook LED koplampen en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Deze Renault is voorzien van airconditioning, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Trafic samen. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Renault Trafic Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Mits voorzien van een trekhaak mag die 1.650kg trekken.
Onderhoudshistorie, reservesleutel en tellerpas aanwezig. Inruil, garantie en financiering mogelijk. 6 maanden AutoTrust instapgarantie krijgt u gratis bij aanschaf van deze auto. Voor uitgebreide garantie voor 6 maanden vragen we slechts €550,- extra!
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Wij hebben een ruim aanbod aan bedrijfsauto’s met een brede keuze in onder andere;
- Dubbel cabine
- L1H1 L1H2 L2H1 L2H2 L2H3 L3H2 L3H3 etc.
- Dubbel lucht
- Bussen met imperiaal
- Schuifdeur(en)
- Trekhaak
- Personenvervoer
- Lang of hoog qua uitvoering
- 4x4, AWD, 4-Motion
Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!
Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Zijschuifdeur links zonder raam (PLGCT)
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper (PROJAB)
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Tussenschot volledig
Overig
- Achteruitrijcamera + automatisch dimmende binnenspiegel (alleen i.c.m. regen- en lichtsensor en mistlampen) (RDAR3)
- Niveauregeling automatisch
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2019 - 2021
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 500 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Vulink:
Hoe wordt uw nieuwe auto geleverd?
Wij hanteren geen overbodige dure afleverpakketten. Wij bekijken per auto samen met u welke onderhoudsbeurt de auto nodig heeft en wat de technische staat is. Aan de hand daarvan beslissen we de wijze van aflevering en of hier eventueel dus kosten bij komen.
Tevens worden onze auto's geleverd (tenzij anders vermeld) inclusief een geldige APK en een Bovag 40-Puntencheck. Zo weet u precies wat u koopt! Uw nieuwe aanwinst is al gepoetst en leveren wij schoon af met een 1/4 tank brandstof. Hiervoor berekenen wij géén afleveringskosten!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.971 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.790 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 7.750 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 1.333 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 198 g/km |
Opties
Autobedrijf Gerard Vulink B.V.
Klipperweg 78102 HR Raalte




























