Renault Megane

Estate 1.2 TCe Bose Aut. | Panorama | Adaptieve Cruise | Bose Sound | Stoelverwarming | Dodehoekbewaking | Full Led

PoweredBy
Renault Megane
Estate 1.2 TCe Bose Aut. | Panorama | Adaptieve Cruise | Bose Sound | Stoelverwarming | Dodehoekbewaking | Full Led
€ 11.9452017185.063 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurBlauw (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 2 oktober 2017
APK 2 oktober 2025
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 34.600
Wegenbelasting/3mnd € 192 - € 211

Omschrijving

E X T R E E M rijk uitgeruste Renault Megane uit het jaar 2017 met slechts 185.000KM! Dit exemplaar is zelfs voorzien van Massagestoelen! Loopt en rijd uitstekend!

Prachtige Renault Megane uit het jaar 2017 met een heerlijke automaat. Zowel van binnen als buiten in een nette staat en voorzien van alle mogelijke opties! Fijne en volwaardige auto! Zoekt u een volwassen en volledig uitgeruste wagen? Eentje met een oersterke benzine motor en een automaat? Dan hebben wij de juiste auto voor u staan! We hebben het hier over een origineel Nederlands geleverde Renault Megane welke geleverd is als Bose Editie. Dit houd in dat hij erg rijk is uitgerust is en dus van werkelijk alle gemakken is voorzien. Dit exemplaar is voorzien van een betrouwbare en krachtige maar met nadruk zuinige 1.2 tCe motor welke te bekend staat om zijn langdurige uithoudingsvermogen! Deze Renault is uitgerust met de mooiste blauwe kleur wat hem enorm onderscheid van de rest. De lichtmetalen velgen en diverse zwarte accenten maken het geheel compleet! Als kers op de taart is de wagen keurig onderhouden en rijd hij geheel naar behoren!

Aan opties dus ook geen gebrek, zo vinden we onder andere:
- Bose sound systeem
- VOLLEDIG lederen stoelen
- Led verlichting
- MASSAGESTOELEN
- PANORAMADAK
- DODEHOEKBEWAKING
- TREKHAAK AFNEEMBAAR
- STOELVERWARMING
- Navigatie
- Automaat
- Parkeersensoren + Camera
- Climate control
- Stuurwielbediening
- Etc...

Komt u snel eens een kijkje nemen?

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Audio installatie premium
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Hoofdsteunen actief
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Navigatie full map
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Telefoonintegratie premium
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Chroom delen exterieur
  • Glazen schuif-/kanteldak
  • Premium kleur

Veiligheid

  • Extra getint glas

Meer informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 608 kg
Wielbasis: 271 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:

  • Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
  • Pakket 2 (€ 795): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Servicebeurt - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
  • Pakket 3 (€ 1.195): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt (naar fabrieksvoorschrift) - 6 maanden garantie

Bedrijfsinformatie

Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken.

Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683.

LET OP:

Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurBlauw (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 8 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.197 cc
Max. vermogen 97 kW (132 pk)
Max. koppel 205 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.626 x 1.814 x 1.547 mm
Draaicirkel 11,2 m
Massa 1.292 kg
Max. toelaatbare massa 1.900 kg
Aanhangermassa geremd 1.700 kg
Aanhangermassa ongeremd 695 kg
Inhoud bagageruimte 521 - 1.504 l
Inhoud brandstoftank 47 l
Topsnelheid 199 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 11,7 s
Actieradius 870 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik buitenweg 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik gecombineerd 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO2-uitstoot 122 g/km
EnergielabelB

Opties

Plexat Automotive B.V.

Driestweg 1
6721 NG Bennekom

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Plexat Automotive B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Renault Mégane is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Renault Mégane