We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Jouw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Renault Master heeft 24125 kilometer gelopen. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Selecteer jouw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt je snel waar je moet zijn. Andere zender? Het geluid aanpassen? Dat kan allemaal moeiteloos door de audiobediening op het stuur. Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaal jij zelf de binnentemperatuur.
Het rijden met deze Renault wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over jouw veiligheid waken. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat jouw remweg korter wordt.
Natuurlijk kun je de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem je contact met ons op, dan zetten wij hem voor je klaar.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.