Renault Laguna

Grand Tour 2.0-16V T Privilège Automaat | Navi | Xenon | Autom. Airco | Cruise Control | LMV | PDC | Half Leer | APK tot 01-04-2026!

PoweredBy
Renault Laguna
Grand Tour 2.0-16V T Privilège Automaat | Navi | Xenon | Autom. Airco | Cruise Control | LMV | PDC | Half Leer | APK tot 01-04-2026!
€ 4.9452005148.663 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 21 januari 2005
APK 1 april 2026
BTW aftrekbaar nee
Wegenbelasting/3mnd € 217 - € 240

Omschrijving

Zeer nette en goed rijdende Renault Laguna Grand Tour. Hij heeft een onderhoudsbeurt gehad bij 142.705 km en de APK is geldig tot 01-04-2026 U kunt deze nette auto al rijden voor € 98,- per maand, zonder aanbetaling! Wij werken uitsluitend op afspraak, bel ons dus om uw bezoek naar wens af te stemmen, ook 's avonds en in het weekend. Tel. 06-12547837 of via whatsapp.

Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze Renault Laguna Grand Tour je optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. De krachtige benzinemotor staat garant voor uitstekende prestaties. Deze Renault Laguna Grand Tour legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.

Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat je altijd de juiste en snelste route vindt. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat je altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Soms heeft u meer parkeerruimte dan je denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Slimme ruitenwissers? De regensensor zorgt ervoor! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en lederen versnellingspook.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Laguna Grand Tour samen. Rijcomfort en zuinig rijden zijn mede afhankelijk van de juiste bandenspanning. Het bandenspanningscontrolesysteem houdt die permanent in de gaten.

Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Ben je nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • koplampreiniging

Infotainment

  • Audio-installatie
  • Audio-navigatiesysteem

Interieur

  • Voorstoelen verwarmd
  • 12Volt aansluiting
  • Bagagedek
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuur verstelbaar
  • Zonnescherm achterruit

Overige

  • Pack Sport (kunstlederen/microvezel bekleding, Zonnescherm achterruit)
  • Autom. voorruitwisser met regensensor (103)
  • kunstlederen/microvezel bekleding
  • Lichtmetalen 16" velgen Rhodes (424)
  • Parkeerhulp (427)
  • Ruimtebesparend reservewiel

Meer informatie

Modelreeks: sep. 2003 - mrt. 2005
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 274 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Bedrijfsinformatie

Leuk dat u kijkt naar onze auto! INRUIL van uw auto, motor, caravan of boot? Graag! Vragen? Bel of Whatsapp ons: 06-12547837

Het reserveren van een auto is in overleg mogelijk, een afspraak voor een proefrit is niet automatisch een reservering voor de betreffende auto!

De prijs is op basis van een netto meeneemprijs. Dat betekent dat deze prijs inclusief BTW is (tenzij het een BTW grijskenteken/bedrijfswagen betreft) en direct rijklaar is.

Verder is de prijs altijd inclusief geldige APK, tenaamstelling van uw nieuwe auto en het vrijwaren van uw inruilauto. Wij hanteren geen afleverkosten. Mocht uw nieuwe auto aan onderhoud toe zijn, dan kunt u dit door ons laten uitvoeren tegen een zeer aantrekkelijke meerprijs. Garanties behoren uiteraard ook tot de mogelijkheden voor net even dat extra stukje zekerheid.

Bekijk ons aanbod online of kom langs in Schoonebeek. Bel wel even van te voren, we werken namelijk alleen op afspraak. 06-12547837
www.autohoff.nl

Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.998 cc
Max. vermogen 121 kW (165 pk)
Lengte x breedte x hoogte 4.700 x 1.770 x 1.440 mm
Draaicirkel 10,9 m
Massa 1.365 kg
Max. toelaatbare massa 1.975 kg
Aanhangermassa geremd 1.300 kg
Aanhangermassa ongeremd 650 kg
Inhoud bagageruimte 475 - 1.512 l
Topsnelheid 212 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 9,3 s
Brandstofverbruik bebouwde kom 13,7 l/100km (1 op 7,3)
Brandstofverbruik buitenweg 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik gecombineerd 9,2 l/100km (1 op 10,9)
CO2-uitstoot 220 g/km

Opties

Auto Hoff

Europaweg 76
7761 AJ Schoonebeek

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Auto Hoff

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Renault Laguna is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Renault Laguna