

Renault Clio
1.2-16V Expression | Airco | Lichtmetaal
€ 1.3852006231.657 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 juli 2006 |
| APK | 14 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Te koop: Renault Clio 1.2 16V Expression (2006) met 231.XXX km. Deze compacte en betrouwbare hatchback is ideaal als betaalbare dagelijkse auto, stadsauto of eerste auto. Dankzij het compacte formaat is de Clio wendbaar en gemakkelijk te parkeren.
De auto is voorzien van lichtmetalen velgen, wat zorgt voor een nette uitstraling, en beschikt over airconditioning voor extra comfort tijdens warme dagen. De betrouwbare 1.2 benzinemotor staat bekend om zijn lage verbruik en betaalbare onderhoudskosten.
De Renault Clio biedt daarnaast een comfortabele rijervaring en verrassend veel ruimte voor zijn klasse. Een praktische en voordelige auto met fijne opties en lage gebruikskosten.
Neem contact op voor een bezichtiging of proefrit en ervaar zelf het rijgemak van deze Renault Clio.
Bij Van der Kolk Auto's staan we garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Elke auto die ons terrein verlaat, wordt grondig gecontroleerd en voorzien van 3 maanden garantie. Zo kun je met een gerust hart de weg op, wetende dat je een auto van hoge kwaliteit hebt gekocht. Ontdek ons ruime assortiment en vind de perfecte auto voor jouw behoeften bij Van der Kolk Auto's.
Uiteraard doen wij ons best deze advertentie zo goed mogelijk te plaatsen, echter is fouten maken menselijk, aan deze advertentie kunnen dus geen rechten worden ontleend. En controleer bij twijfel de opties in de auto.
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Kenteken: 24-TD-VH
Merk: Renault
Model: Clio
APK tot: 14-10-2026
Tellerstand: 231657 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 3
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2006
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: blauw
Motorinhoud: 1149 cc
Aantal cilinders: 4
Motorcode: D4F D7
Vermogen: 55 kW / 75pk
Ledig gewicht: 1055 kg
Max. trekgewicht: 1200 kg
Aantal zitplaatsen: 5
Verbruik: 5.9 l/100 km
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Lengte: 399 cm
Hoogte: 1495 cm
Aantal sleutels: 1
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
Emissieklasse: Euro 4
van der Kolk auto's
De Grift 4
7711 EPNieuwleusen
+31615218890
info@vanderkolkautos.nl
vanderkolkautos.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 105 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.990 x 1.707 x 14.950 mm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Inhoud bagageruimte | 288 - 1.038 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 932 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |




