

Renault Clio
0.9 TCe ECO Night&Day AIRCO CRUISE TREKHAAK NAVI
€ 6.990201477.260 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 november 2014 |
| APK | 30 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.185 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
LET OP: DIT BETREFT EEN CONSIGNATIEVERKOOP (AUTO WORDT VERKOCHT VOOR KLANT)
Met een auto als deze Renault Clio komt u absoluut goed voor de dag. Hij rijdt lekker, deze Renault. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. In deze Renault profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en donker getint glas achter.
Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Onderweg wil je zo min mogelijk onnodige of afleidende handelingen verrichten. Vandaar ook de audiobediening op het stuur. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Clio samen. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control.
De APK is geldig tot 30-05-2027
Deze auto is voorzien van een distributieketting, in plaats van een distributieriem!
Tellerrapport, boekjes en de reservesleutel zijn aanwezig. Beperkte inruil mogelijk.
De wegenbelasting bedraagt gemiddeld €39,- per maand.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!
Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2012 - 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 604 kg
Wielbasis: 259 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs: info verkoop
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 135 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.732 x 1.448 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 984 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.588 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.146 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 952 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |





