

Renault Clio
Estate 1.2 TCE Dynamique | Nette auto|
€ 1.4002009186.768 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 oktober 2009 |
| APK | 30 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Deze Renault Clio Estate komt uit 2009. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2009 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 74 kW (101 PK) en een cilinderinhoud van 1149 cc.
Auto ziet er zowel van binnen als buiten netjes uit. Hij rijdt en schakelt goed! mooie auto voor weinig geld.
De APK is geldig tot 30-10-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R16
Laadvermogen: 513 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 4
Inruil is mogelijk en garantie in overleg
Voor vragen, neem gerust contact op met onze verkopers.
Wij kunnen voertuigen vrijwaren en tenaamstellen. Tevens verzorgen wij export- en douanedocumenten.
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. De advertentietekst is automatisch gegenereerd via onze adverteermodule.
Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden, evenals tussentijdse verkoop.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.710 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.095 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Inhoud bagageruimte | 439 - 1.277 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | B |




