

Renault Clio
1.0 TCe 90 Evolution Navi / DAB / Apple Carplay / Camera
€ 13.950202226.400 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 december 2022 |
| APK | 12 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.367 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Renault Clio. Het is een auto van het bouwjaar 2022. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 26400 Zijn compacte motor geeft deze Renault uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Deze Renault is voorzien van knoppen op het stuur om het navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. De uitrusting van deze Renault is met cruise control, keyless entry, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Renault u om veiliger te rijden. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Modelreeks: mrt. 2022 - aug. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 532 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Kooiman BV Langeweg 3C 3261LJ OUD BEYERLAND, NL 0186-615455 http://www.kooiman.nl verkoop@kooiman.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 68 kW (93 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.730 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.063 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | B |





