

Renault Clio
Estate 1.2 TCe Intens
€ 13.9502017113.249 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2017 |
| APK | 12 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.980 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Garantie: 12 maanden
Garantie: BOVAG Voorwaarden van toepassing Vraag hiernaar bij uw verkoper.
OccasionTotaal benadert de markt op een zeer klantvriendelijke en innovatieve manier. De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Kijk voor informatie op onze website: www.OccasionTotaal.nl OccasionTotaal is lid van BOVAG. Alle Occasions worden met NAP Nationale Autopas geleverd.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 87 kW (118 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 42.770 x 17.320 x 14.630 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.170 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 443 - 1.380 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | C |





