
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Clio
Estate 1.2 TCE Collection Airco | Cruise
€ 34.9902010171.573 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 november 2010 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.865 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Overige
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Modeljaar: 2010
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 513 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: AJ de Beer Auto's Nijverheidslaan 1 5121MN RYEN, NL 0161-234922 http://www.ajdebeerautos.nl info@ajdebeerautos.nl
Bedrijfsinformatie
* Dit is een internet meeneemprijs!!
* Wij berekenen GEEN afleveringskosten.
* Inruil is mogelijk. (auto, motor, camper, caravan)
* Al onze occasions worden compleet gepoetst afgeleverd.
* Kom gerust langs voor een geheel vrijblijvende bezichtiging en/of proefrit.
* Nieuwe APK in overleg.
* Wij kunnen de tenaamstelling van uw nieuwe occasion verzorgen.
* Wij verzorgen ook exportdocumenten en exportkenteken met verzekering.
* GARANTIE IN OVERLEG.
* BOVAG-Pakket (995,00 EURO)
* 12 maanden Bovag-garantie.
* Auto wordt afgeleverd inclusief minimaal 1 jaar APK.
* Auto wordt afgeleverd inclusief onderhoudsbeurt.
* Reiniging interieur en exterieur.
* Min. 15 liter brandstof bij aflevering.
* WIJ HEBBEN ALTIJD +/- 150 OCCASIONS OP VOORRAAD STAAN !!
* WIJ BEREKENEN GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo volledig en actueel mogelijk weer te geven, hier kunnen echter geen rechten aan worden ontleend.
De vermelde verkoopprijs is inclusief afleverpakket Basis rijklaar.
Spelfouten en overige fouten in de advertentie voorbehouden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.230 x 1.720 x 1.520 mm |
| gewicht | 1.095 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Inhoud bagageruimte | 439 - 1.277 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
AJ de Beer Auto's
Nijverheidslaan 15121 MN Rijen





































