

Renault Clio
1.0 TCe Intens | Cruise | Carplay | Keyless
€ 10.945201974.963 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 juni 2019 |
| APK | 19 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.890 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
In deze Renault Clio zijn ze zó handig omgegaan met de ruimte, dat hij niet groot hoefde. Zijn pittige prestaties dankt deze auto aan zijn compacte en zuinige motor. Tot de uitrusting van deze Renault behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Door de audiobediening op het stuur regelt u elke aanpassing van het geluid en de muziek zonder het stuur los te laten. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Boem is ho? Niet bij deze Renault Clio. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Ook is de Renault uitgerust met: cruise control, keyless entry, automatisch dimmende spiegels en lederen stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Deze Renault Clio is voorzien van lane assist: een slim en veiligheidverhogend rijhulpsysteem, dat waarschuwt bij onwillekeurig van strook wisselen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, Abs - anti blokkeer systeem met brake assistant en bandenspanningcontrolesysteem.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Geïnteresseerd in een aangeboden occasion van Vakgarage van der Veen? Voor vragen, of het maken van een afspraak kunt u ons bellen op 0513-620629 of e-mailen: info@vakgaragevanderveen.nl.
Mocht u geïnteresseerd zijn in een van onze occasions neem dan voor vertrek contact met ons op om eventuele teleurstellingen te voorkomen.
De prijs is inclusief BTW (tenzij het een BTW grijskenteken/bedrijfswagen betreft, deze zijn exclusief BTW). De prijs voor deze auto is inclusief geldige APK, het tenaamstellen van uw nieuwe auto en het vrijwaren van uw eventuele inruilauto. Wij hanteren géén afleverkosten. Tegen een aantrekkelijke meerprijs kunt u onderhouds- en garantiepakketten afsluiten bij aanschaf van de door uw gekochte auto. Dit is uiteraard niet verplicht.
Inruil is bij ons altijd mogelijk. Wilt u graag een prijsindicatie ontvangen? Maak dan een aantal foto's van uw huidige auto en stuur deze via Whatsapp of per mail. Graag ook eventuele schades fotograferen.
In onze moderne werkplaats kunnen wij de auto's vakkundig rijklaar maken. Wij kunnen per direct een verzekering voor u regelen zodat u onbezorgd weg kunt rijden in uw nieuwe auto. Vraag ook naar onze aantrekkelijke financieringsmogelijkheden!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Tot ziens bij Vakgarage van der Veen. De koffie staat klaar laat het niet koud worden!
Modelreeks: mei 2019 - sep. 2020
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 4308
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.798 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.603 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 318 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |





