

Renault Clio
Estate 0.9 TCe Intens | LED | Trekhaak | Navi | Parkeersensoren
€ 7.9452018101.499 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 december 2018 |
| APK | 14 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.990 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Mooie en goed onderhouden Renault Clio Estate 0.9 TCe Intens in stijlvolle zwarte uitvoering. Deze ruime en zuinige stationwagen biedt veel comfort en praktische ruimte, ideaal voor zowel gezinnen als zakelijke rijders.
De auto is voorzien van luxe opties zoals LED-verlichting, navigatie, parkeersensoren en een trekhaak. Dankzij de soepele handgeschakelde transmissie en zuinige benzinemotor rijdt de Clio comfortabel en voordelig, zowel in de stad als op de snelweg.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit en we helpen u graag verder!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
U kijkt hier naar een van Wierick Occasion die standaard door onze werkplaats technisch is gecontroleerd! De verschillende afleverpakketten en de zekerheden die wij u bij het leveren van de auto geven, kunt u zien op de foto van de afleverpakketten welke is toegevoegd aan de fotoreportage.
Uiteraard is inruil, garantie en/of financiering mogelijk bij ons. U kunt u ons bereiken op: 0348-748168 (ook via Whatsapp)
Wilt u meer weten over de auto, of over de mogelijkheden m.b.t de verschillende afleverpakketten, of wilt u een inruilvoorstel ontvangen? Dat is geen enkel probleem.
Wij staan voor u klaar en helpen u graag.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Autobedrijf van Wierick
Esdoornstraat 23
3465 JL Driebruggen
Tel: 0348-748168
E-mail: info@vanwierick.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.730 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.063 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.639 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 443 - 1.380 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 978 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | B |





