

Renault Clio
1.2 GT ECC/CRUISE/FLIPPERS/PANO/R-LINK
€ 7.7502014198.660 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 mei 2014 |
| APK | 16 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.684 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Zoek je een auto die sportiviteit, comfort en een
strak design perfect combineert? Dan is deze
originele Renault Clio 1.2 GT precies wat je zoekt!
Dit betreft de échte GT-uitvoering met de
krachtige 120 pk viercilinder turbomotor en
de razendsnel schakelende automaat.
Wat heeft deze sportieve Renault u
te bieden:
achteruitrijcamera, armsteun, automatische airco(ECC),
automatische dimlichten, bluetooth, centrale vergrendeling
met afstandsbediening, chroom delen, cruise control,
elektrisch inklapbare, verstelbare en verwarmbare
buitenspiegels, elektrische ramen voor en achter,
extra getint glas, keyless entry, keyless start,
LED dagrijverlichting, lederen stuur, lichtmetalen velgen,
navigatie, regensensor, sportonderstel, sportstoelen
en een schalmogelijkheid aan stuur(flippers).
APK t/m 26 mei 2027
Een factuur van het vervangen van de
distributieketting is aanwezig.
De auto wordt geleverd met twee sleutels
en een logische Nationale Auto Pas(NAP).
Modelreeks: mei 2013 - sep. 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 592 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Zes maanden volledige garantie in prijs inbegrepen
Garantie: 6 maanden
Fabrikant: Koekkoek Auto's VOF Blokdrukweg 5a 4104BD CULEMBORG, NL 0628347200 http://www.koekkoekautos.nl info@koekkoekautos.nl
Koekkoek Auto’s is een laagdrempelig autobedrijf met een vriendelijk dorpskarakter, zonder luxe of dure verkoopafdeling, waardoor we scherpe prijzen kunnen hanteren. De technische kant wordt door ons uitbesteed en verzorgd door Bovag Vakgarage RH Autotechniek.
U wordt ontvangen in een ontspannen ongedwongen sfeer waar u onder het genot van een kopje koffie, thee of fris uw mogelijke nieuwe auto kunt bekijken!
Een proefrit is altijd mogelijk ook op buiten onze openingstijden, dus bel of app 06-28347200 voor een afspraak.
Wij bereken geen afleveringskosten, al onze auto's met een verkoopprijs hoger dan € 4.500,00 worden afgeleverd met minimaal zes maanden APK en zes maanden garantie. Auto's met een aankoopprijs onder de € 4.500,00 hebben geen garantie.
Inruil van 1 of meerdere voertuigen is bij ons geen probleem. Voor financiering van een auto kunt u ook bij ons terecht!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.080 x 1.730 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.657 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.146 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 865 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | B |





