
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Clio
Energy TCe 90pk Eco2 S&S Dynamique
€ 6.4502016139.408 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 september 2016 |
| APK | 20 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.493 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Audio, tv en 12v access
- 12V accessoire-aansluiting in de middenconsole
- Bluetooth handsfree telefoonbediening en audiostreaming
- Radio 4 x 20W Renault Bass Reflex speakers, MP3 en stuurwielbediening
- USB- en 3,5 mm jack aansluiting
Comfort aandrijving
- Cruise Control en snelheidsbegrenzer
Communicatie / navigatie
- Medianav multimedia- en navigatiesysteem met 7'' touchscreen
Gordels en airbags
- 3-punts veiligheidsgordels achter, met krachtbegrenzer
- 3-punts veiligheidsgordels vóór, in hoogte verstelbaar, met gordelspanners en dubbele krachtbegrenzer
- Adaptieve frontairbags voor bestuurder en passagier (passagiersarbag uitschakelbaar)
Instrumenten
- Dashboard met tablet middenconsole. Tablet middenconsole, ventilatie- en versnellingspookomlijsting uitgevoerd in hoogglans zwart met chrome accenten
- Geluidssignaal bij vergeten verlichting te doven of veiligheidsgordel om te doen, minimaal brandstofpeil en niet goed gesloten deuren
- Instrumentenpaneel met analoge toerenteller, digitale snelheidsmeter, brandstofmeter en boordcomputer
- Kaartlezer op dashboard
- Schakelindicator
- Soft-touch dashboard uitgevoerd in zwart
- Waarschuwingslampje niet bevestigen gordel bestuurder en niet gesloten portieren
Koffer
- Hoedenplank (verwijderbaar)
Lading interieur
- Centraal opbergvak voor de versnellingspook
- Dashboardkastje
- Insteekvakken op de rugleuning van de voorstoelen
- Opbergruimte in het dashboard bij de passagier
- Opbergruimte in voor- en achterportieren
- Opbergvakken in de deurpanelen vóór en achter
- Twee bekerhouders voor en achter
Ruiten en glas
- Elektrisch bedienbare zijruiten vóór met sneltoets voor bestuurderszijde
Sloten
- Automatische vergrendeling van de portieren bij het wegrijden (uitschakelbaar)
- Renault Handsfree Card voor handsfree openen, sluiten en starten
Stuurinrichting
- Elektrische, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar
Trim exterieur
- Achterspoiler in carrosseriekleur
- Grille uitgevoerd in hoogglans zwart met chromen accenten
- Lak met vernislaag
- Spiegelkappen in hoogglans zwart
- Zijstootstrips en diffuser in achterbumper uitgevoerd in hoogglans zwart
Trim interieur
- Bekleding stof 'Luxe Gris' in combinatie met dashboard Noir
- Dashboardaccenten uitgevoerd in Hoogglans zwart
- Strips in grille, zijstootstrips en op achterklep uitgevoerd in chrome
Velgen en banden
- Banden met extra lage rolweerstand
- Lichtmetalen wielen 16" Passion
Ventilatie en verwarming
- Luchtrecirculatiestand
- Verwarming en ventilatie met vier snelheden
Verlichting exterieur
- Automatische activering van de alarmlichten bij een noodstop
- Donkere koplampbehuizing met chromen accenten
- Dubbele halogeen koplampen, elektrisch in hoogte verstelbaar
- Mistachterlichten, achteruitrijlampen, derde remlicht
- Richtingaanwijzers met 'snelwegmodus'
Verlichting interieur
- Binnenverlichting met vertraagde in- en uitschakeling
- Kaartleeslampje voor
- Verlichting in bagageruimte
Zetels
- 1/3 - 2/3 deelbare en neerklapbare achterbank
- 3 Komma-vormige hoofdsteunen achter, in hoogte verstelbaar
- Actieve hoofdsteun zitplaatsen bestuurder en passagier voor in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestigingssysteem voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
- Stoel bestuurder en passagier in lengte en hoek verstelbaar
Zichtbaarheid
- Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels (bestuurderskant asferisch)
- Ruitenwisser achter met snelheidsafhankelijke interval en sproeier, automatische activering bij inschakelen achteruit-versnelling
- Ruitenwisser voor met twee snelheden en variabele interval
- Zonneklep bestuurder met afschermbare make-up spiegel en kaartinsteekvak
- Zonneklep passagier met afschermbare make-up spiegel
Meer informatie
Constructiejaar: 2016-09
Laadvermogen: 608 kg
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Bedrijfsinformatie
Onze prijs is altijd incl. Aflevering / Nieuwe APK / 12-Maanden BOVAG garantie tenzij anders vermeld !
Bedrijfswagens en wagens voor zakelijk gebruik worden met 6 mnd. BOVAG garantie geleverd. Dus zekerheid ZONDER extra kosten !!
Wij doen er alles aan om de info op onze site zo juist en compleet mogelijk
te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleend !


Dubbeltest: Opel Corsa OPC vs Renault Clio RS Trophy
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Mica) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 135 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.090 x 1.730 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 992 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 545 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.146 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf De Jong B.V.
Industrieweg 22821 AL Stolwijk













