
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Clio
1.6 E-Tech Full Hybrid 145 esprit Alpine 360 CAMERA | STOEL-/STUURVERWARMING | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL |

Renault Clio
1.6 E-Tech Full Hybrid 145 esprit Alpine 360 CAMERA | STOEL-/STUURVERWARMING | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL |
€ 22.400202454.033 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 juli 2024 |
| APK | 12 juli 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 31.819 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Franse auto's. Is het de kwaliteit, de soepele vering of de elegante styling? Waarschijnlijk allemaal. Rijden met joie de vivre! De elektromotor zorgt voor snel en traploos optrekken bij ieder stoplicht. Een van de vele voordelen van deze hybride auto. Donkere en koude maanden? U zit altijd goed dankzij de stoelverwarming. Een heerlijk luxe optie van deze auto is het verwarmbare stuurwiel. In deze Renault profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto vergemakkelijkt het parkeren aanzienlijk, vooral in krappe ruimtes. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! De snelste of zuinigste weg? Het navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. En deze auto heeft ook draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en boordcomputer als standaard uitrusting.
Aan boord van deze Renault houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
- kunstlederen interieurdelen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen actief
- multimedia scherm middel
- Pack City Premium (parkeer assistent)
- Pack Premium Sound BOSE (Audio-installatie)
- Pack winter (voorstoelen verwarmd, passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- Rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- Technische inspectie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2023 - 2025
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 522 kg
Wielbasis: 258 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Leaseprijs: private lease € 459 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 434 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.730 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.248 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 318 l |
| Inhoud brandstoftank | 39 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 928 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 97 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Bochane Apeldoorn Dacia Renault
Laan van de Dierenriem 417324 AB Apeldoorn









































