

Renault Clio
Estate 0.9 TCe Limited RIJKLAARPRIJS!
€ 9.950201781.469 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 januari 2017 |
| APK | 24 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.564 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Bij Vakgarage Wolters zijn alle prijzen incl. rijklaarkosten!
PRIJS IS RIJKLAAR!
* 6 Maanden Garantie * Afleverbeurt volgens onderhoudsschema van de betreffende fabrikant *Airco beurt * Nieuwe APK-keuring indien noodzakelijk * Distributieriem vervangen indien noodzakelijk * Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden * Poetsen *
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (2): afleverpakket 2 : 12 mnd Bovag garantie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.730 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.063 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.639 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 443 - 1.380 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 978 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | B |






