

Renault Clio
1.2 TCE Collection Airco NAP 100% onderhouden
€ 3.2442009169.709 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2009 |
| APK | 25 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Deze Renault Clio komt uit 2009, werd geleverd van 01-01-2009 tot 31-05-2009. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2009 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 74 kW (101 PK) en een cilinderinhoud van 1149 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 184 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,8 liter per 100 km en hij weegt 1075 kg. De APK is geldig tot 25-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal.
-
-
Innovatie en elegantie. Dat is wat ze bij Renault bedoelen met 'Drive for change'. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Lange stukken vermoeiend? Niet met de cruise control! Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Clio samen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/65 R15
Laadvermogen: 513 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Welkom bij Van Den boog Automotive.
Met meer dan 24jaar ervaring in de autobranche uw adres voor uw nieuwe auto.
Door de jaren heen heb ik een grote kring met autobedrijven om me heen verzameld waardoor ik een gevarieerd aanbod kan bieden en een constante nieuwe aanvoer heb van auto’s
Alle inruil is mogelijk. Van auto tot caravan, motor of boot, ik ben altijd bereid een bod te doen en te kijken of we er samen uit kunnen komen.
Niet toe aan een nieuwe auto maar u wilt wel van uw huidige Auto (caravan motor etc) af, ook dan ben ik bereid u een bod te doen.
U kunt mij vinden in Gouda op onderstaand adres, belt (0348-724347) u voordat u langskomt dan zorg ik dat de koffie klaar staat
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.990 x 1.710 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.588 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Inhoud bagageruimte | 288 - 1.038 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | B |




