

Renault Clio
Estate 1.2 TCE Collection | Cruise | Airco | LMV
€ 4.249201051.152 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Beige |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2010 |
| APK | 29 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.215 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Maandag t/m vrijdag geopend van 10:00 uur t/m 17:00 uur en zaterdag van 10:00 uur t/m 15:00 uur.
We zijn vaak onderweg om onze snel wisselende voorraad aan te vullen, dus is het verstandig om altijd even te bellen voordat u langs komt.
OOK OP AFSPRAAK MOGELIJK NA SLUITING TIJD
Tel: 0184769057.
Tel: 0647860143.
E-mail : Heuverlingautos@hotmail.com
Mailen, smsen of whatsappen kan ook. Kijk voor onze totale voorraad op www.heuverlingautos.nl
Heuverling auto`s heeft continue nieuwe aanvoer, tegen zeer scherpe prijzen. Inruil van uw auto, boot, caravan, motor is mogelijk.
Kom gerust even langs.
internet prijzen zijn vaste meeneem prijzen
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R16
Laadvermogen: 513 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Beige |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.230 x 1.710 x 1.510 mm |
| gewicht | 1.095 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Inhoud bagageruimte | 439 - 1.277 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |




