

Renault Clio
Estate 1.2-16V Special Line / APK / NAVI / AIRCO ! !
€ 2.6502010198.888 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 februari 2010 |
| APK | 20 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.710 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
NIEUW BINNEN, ONGEPOETST OP DE FOTO ! !
Op zoek naar een betaalbare en goed rijdende Auto ?
hier staat hij.
Netjes van binnen en buiten, recent uiterlijk, technisch en optisch in orde.
Kan direct met de nieuwe eigenaar mee.
Storing en probleem vrij, alle checks toegestaan.
Nu voor een interessante prijs.
RB AUTOPLAZA ! ! !
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/65 R15
Laadvermogen: 513 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 4
Beschikbare afleverpakketten:
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 105 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.710 x 1.510 mm |
| gewicht | 1.085 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.598 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Inhoud bagageruimte | 439 - 1.277 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 932 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |




