

Renault Clio
1.2 TCe Special Line
€ 2.9992009176.542 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Wijst de weg naar bestemming
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2009 |
| APK | 23 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Te koop bij ons deze zeer leuke Renault Clio 1.2 TCe Special Line
Deze 5-deurs hatchback is uitgevoerd in zwart en verkeert in nette staat, zowel van binnen als van buiten.
De lak is keurig onderhouden met slechts lichte gebruikerssporen. Het interieur is schoon, netjes en volledig rookvrij. De auto is voorzien van diverse fijne opties die het rijden comfortabel maken.
Belangrijke kenmerken:
Bouwjaar: 2009
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Carrosserie: Hatchback (5-deurs)
Kleur: Zwart
Opties en extra’s:
Goed werkende airconditioning
Elektrisch pakket (ramen/spiegels)
Lichtmetalen velgen
Trekhaak
Technische staat:
Recent APK goedgekeurd
Distributieriem vervangen
Vier zo goed als nieuwe all-season banden
Zuinige en betrouwbare 1.2 TCe motor
Rijdt en schakelt prima
Kortom: een fijne, praktische en zuinige auto waar je nog jaren plezier van kunt hebben.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 513 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
De auto is al erg netjes maar voor € 250,- extra is hij ook nog eens professioneel gepolijst, zodat hij weer nagenoeg in nieuwstaat is.
Het inruilen van uw huidige auto is zeker mogelijk.
Bel 06-38530222 voor een afspraak, of kom vrijblijvend langs voor een proefrit.
Dit mag ook op afspraak in de avonduren.
Vanwege de drukte het liefst op zaterdag op afspraak, wij nemen ook graag de tijd voor u.
Ons adres Stikker 12 5721 VD Asten
Met vriendelijke groet John Lans AutoCentrum Asten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.027 x 1.707 x 1.493 mm |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.588 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Inhoud bagageruimte | 288 - 1.038 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | B |




