
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Clio
Estate 0.9 TCe Intens (NAVIGATIE, CLIMATE, LEDER, TREKHAAK, SPORTSTOELEN, PARKEERSENSOREN, CRUISE, NIEUWSTAAT)

Renault Clio
Estate 0.9 TCe Intens (NAVIGATIE, CLIMATE, LEDER, TREKHAAK, SPORTSTOELEN, PARKEERSENSOREN, CRUISE, NIEUWSTAAT)
€ 8.4452017105.455 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2017 |
| APK | 7 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.160 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
PROEFRIT MAKEN? LAAT WETEN DAT JE LANGSKOMT!
AUTOCENTRUM KRIMPENERWAARD IS UITGEGROEID TOT EEN BEGRIP IN HEEL NEDERLAND. WIJ BEDIENEN MEER DAN 10.000 KLANTEN PER JAAR, EN DUS KAN HET DRUK ZIJN BIJ ONS, ZEKER OP ZATERDAG. OM IEDEREEN ZO GOED MOGELIJK TE HELPEN VRAGEN WIJ JE VRIENDELIJK OM EEN AFSPRAAK BIJ ONS IN TE PLANNEN. EEN BEZOEK ZONDER AFSPRAAK KAN WACHTTIJD MET ZICH MEEBRENGEN.
De producten van de Franse auto-industrie onderscheiden zich door hun elegante vormgeving en innovatieve technieken. Kijk maar naar deze Renault Clio Estate. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De sportstoelen geven het interieur van deze Clio Estate een super strakke en sportieve uitstraling. Verder is de Renault uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het audiosysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuurwiel of met gesproken commando's. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Renault is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. De Renault is standaard voorzien van: cruise control, keyless entry, buitentemperatuurmeter, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Renault Clio Estate heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Renault wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Premium kleur
- Speciale kleur
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia systeem
Interieur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Overige
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- DAB+
- Elek pakket
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2016 - jul. 2018
Referentienummer: 2005
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autocentrum Krimpenerwaard Van der Giessenweg 2 2921LP KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, NL 0180201707 http://www.autocentrumkrimpenerwaard.nl info@autocentrumkrimpenerwaard.nl
Bedrijfsinformatie
Koop met zekerheid!
Wanneer je kiest voor de prijsstelling via viabovag.nl, profiteer je automatisch van de betrouwbare BOVAG Garantie op jouw auto. Zo ben je verzekerd van zorgeloos rijplezier, duidelijke voorwaarden én extra zekerheid bij je aankoop.
Kies voor zekerheid. Kies voor ViaBovag.
Wanneer u een proefrit wilt maken en/of meer informatie wilt over de auto kunt u ons telefonisch bereiken tussen 09:00 - 19:30 uur op telefoonnummer 0180-201 707.
Voor financiering of financial lease? www.carleasenederland.nl
Met vriendelijke groet,
Team Autocentrum Krimpenerwaard
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autocentrum Krimpenerwaard B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.730 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.063 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.639 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 443 - 1.380 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 978 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autocentrum Krimpenerwaard
Van der Giessenweg 22921 LP Krimpen aan den IJssel











































