
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Clio
Estate 0.9 TCe Limited
€ 10.950202076.541 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2020 |
| APK | 9 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.590 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Bij het ontwerpen van de Renault Clio Estate stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Al uw favoriete radiozenders letterlijk onder handbereik: dat kan met audiobediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. De uitrusting van deze auto is met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, keyless entry, lederen stuur en bagage afdekhoes behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Renault Clio Estate 0.9 TCe Limited! Zuinige en ruime station met navigatie, climate control, cruise control, bluetooth en trekhaak. Laatste onderhoudsbeurt op 16-03-2026 bij 75462km, rijdt uitstekend!
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Hoofdsteunen actief
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- Bass reflex
- Pack Comfort (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Laadvermogen: 556 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: Zwart, grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Wij doen ons best om alle informatie zo correct mogelijk weer te geven, maar type-, druk- en zetfouten zijn voorbehouden.
EXPORT & IMPORT DIENSTVERLENING – DE VELUWE AUTO’S
Auto exporteren? Wij verzorgen de exportafmelding snel en correct in samenwerking met de RDW.
Exportafmelding:
Zonder exportplaten en verzekering: €50 incl. btw
Met exportplaten en Groene Kaart-verzekering (15 dagen): €150 incl. btw
Auto geïmporteerd uit het buitenland en geen tijd om dit zelf te regelen?
Wij verzorgen de volledige importprocedure professioneel en efficiënt.
Inruil mogelijk.
Neem vooraf contact met ons op:
Telefoon / WhatsApp: 06 59070381
E-mail: info@develuweautos.nl
De Veluwe Auto’s – uw betrouwbare partner in auto-import en -export.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.730 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.098 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.654 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 443 - 1.380 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 882 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
De Veluwe Auto's
Watergoorweg 853861 MA Nijkerk







































































