
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Porsche 992
911 4.0 GT3 Touring
€ 229.888202226.488 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 11 april 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Direct uit voorraad leverbaar deze schitterende Porsche 911 4.0 GT3 Touring
Volledig Dealer Onderhouden, Zojuist Nieuwe Service Beurt gehad
Diep Zwart Metallic Exterieur
Zwart Lederen Interieur met Gele Stiching
Achterlichten Exclusiv Design
Adaptieve Sportstoelen 18 wegs Verstelbaar incl Memory
90L Brandstoftank
Gele Wijzerplaat in Sportchrono Stopwatch
Gele Cijferplaat Toerenteller
Lifting Vooras
Hoofdkoplampen LED Verduisterd incl Porsche Dynamic Light system
Interieur Pakket Gespoten
Zijdeglans Zwarte Velgen
Parkeer Sensoren incl Camera
stoel Verwarming
Sport Chrono Pakket
Gele Gordels
Navigatie Systeem
Sport Uitlaat
Privacy Glass
Sleutels in Carrosserie Kleur
Voor meer info staan wij u graag te woord, U kunt ons bereiken op nr 013-5452000
Voor meer info staan wij u graag te woord, U kunt ons bereiken op nr 013-5452000
Wil je bij de aankoop van je auto een servicepakket? Bekijk de mogelijkheden en meer informatie op onze website onder het kopje "S**ervicepakketten"**.
In samenwerking met onze partners kunnen wij u voorzien van een Financiering of Leasing.
Het inruilen van uw auto is bespreekbaar.
Prijswijzigingen en spel- en zetfouten voorbehouden.
Voor meer informatie kunt u direct contact opnemen met:
Du Parc Luxury Cars & Art
Bedrijfsweg 5
5061 JX Oisterwijk
Telefoon: +31 (0)13 - 5452000
Email: info@duparc.nl
Website: www.duparc.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- Gentiaanblauw (1A1A)
- SportDesign Pakket zwart hoogglans (2D5)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Digital radio (QV3)
- multimedia scherm klein
- Sound Package Plus
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- hemelbekleding donker
- Leder zwart (AU)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging Plus (1N3)
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Elektronisch sper differentieel
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- ParkAssistent (achter) inclusief achteruitrijcamera (KA2)
- Sport Chrono Pakket (launch control, stopwatch) (8LH)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor (P14)
Meer informatie
Modelcode: 992
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Zwart Leder
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basis
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, DE (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
Basiskleur: zwart / zwart
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cc |
| Max. vermogen | 375 kW (511 pk) |
| Max. koppel | 470 Nm |
| gewicht | 1.410 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,4 s |
| Actieradius | 492 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,0 l/100km (1 op 7,7) |
| CO2-uitstoot | 293 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Autobedrijf Du Parc
Bedrijfsweg 55061 JX Oisterwijk





























